v meste a okolí

2015_11_18-DSC_9381tak nám opäť namontovali (nový) „hop“ na zrekonštruovanú cestu pri kostole .. Celkom som si zvykol za tých pár dní čo tam nebol, že tam nie je. Treba držať ochrannú ruku nad veriacimi cestou do kostola technickými prostriedkami, veď nie vždy sa dá spoľahnúť na anjelov strážnych 😉

2015_11_05-DSC_8612Je veľa miest v Dubnici nad Váhom a jeho okolí, ktorými sa môžeme pochváliť. Sú však aj také, ktorými sa pochváliť nedá. Často sú tieto miesta utajené zraku bežného občana. Jedno z týchto miest je v skrytom zákutí intravilánu mesta. Nazval som ho „base camp“. Je to tábor, v ktorom býva skupina bezdomovcov. Bohu žiaľ aj takéto miesto „reprezentuje“ dobu a divný systém ktorý v nej vládne.

Bol som sa s Robertom (eRZet) vyblázniť trošku v parku. Keďže sa nemôžme už blázniť žiadno inak, vzali sme si fotoaparáty. Čo a mi podarilo odfotiť vám ukážem:

myslím že slová netreba, stačí si pozrieť obrázky …

Pondelok som mal celkom vyplnený a v podvečer som ešte utekal na stretnutie rodičov futbalovej omladiny s Akadémiou Jozefa Jankecha a zástupcami mesta. Schôdza sa konala na starej tribúne futbalového štadióna 16:45. Prišiel som skôr, ani neviem prečo som bol v omyle že to celé má začiatok už o pol piatej. Keďže som mal foťák so sebou, mal som čas a na štafáku bolo kopec ľudí, spravil som zopár fotiek .. Možno niekoho spoznáte 😉

Tak som sa nechal vyprovokovať Robertom, ktorý sa vracal sklamaný z výletu zo Žiliny, na asi poslednú zmrzlinu v tomto roku. Robert, inak známy pod skratkou eRZet, ešte známejší ako nadšený fotoaparátista a kameraman a najznámejší ako nadšený člen fanklubu Vlastičky Mudríkovej, rád cestuje hore – dolu po všetkých akciách aj vďaka Ficovi. Robert je totiž už dôchodca a jeho hyperaktivite vyhovuje cestovanie vlakom zadarmo. Vyrazil som von hneď po telefonáte že ma čaká pred „Turkom“ a cestou som prehodil cez plece fotobrašňu. Oplatilo sa, lebo okrem lízania zmrzliny a preberaniu témy čo s víkendom (aj tým budúcim) som zmerčil dve mladé a šarmantné dámy. Jedna sa evidentne s veľkou chuťou kŕmila čokoládovou zmrzkou a po zvolení že môžem fotiť, vzniklo zopár, myslím si celkom slušných obrázkov. Nech sa páči kuknúť:

Loading...